Gėlių bei puokščių pristatymas į namus ar darbą Klaipėdoje ir Klaipėdos regione

,,Florikos” gėlių salonas, įsikūręs pačiame Klaipėdos senamiestyje ir džiuginantis Jus gėlėmis bei nuostabiomis puokštėmis jau daugiau negu 20 metų, miesto ir aplinkinių miestų (Gargždai, Kretinga, Palanga, Krentingalė, Priekulė) gyventojams siūlo gėlių ir puokščių pristatymo į namus ar biurą paslaugą!

Play Video

Nudžiuginkite savo artimuosius netikėta gėlių puokšte užsakant ją internetu!

Nustebinti dar niekada nebuvo taip paprasta ir patogu. Paprasčiausiai išsirinkite puokštę mūsų puslapyje, užsakykite naudodami Jums patogų mokėjimo būdą, užpildykite pristatymo informacija ir laukite kurjerio žinutės įvykdžius užsakymą.

Užsakyti gėlių puokštę internetu su mumis labai paprasta ir patogu!

Pristatymo žingsniai:

1. Jūs pasirenkate puokštę ir užsakote mūsų puslapyje.
2. Florika.lt patvirtina užsakymą ir atiduoda ruošti floristams
3. Floristai paruošia puokštę ir tada perduoda ją kurjeriui
4. Kurjeris įteikia puokštę pagal Jūsų nurodymus užsakyme
5. Florika.lt išsiunčia patvirtinimą apie įteikimą sms arba el.paštu.

Kodėl rinktis Floriką gėlių pristatymui Klaipėdoje ir jos regione?

GREITIS IR UŽTIKRINTUMAS
Gėles pristatome greitai, patikimai ir laiku. Beje, tai darome saugodami gamtą – ekologišku elektromobiliu!
ĮGYTAS PASITIKĖJIMAS
Esame jau daugiau negu 20 metų gyvuojantis ir miestiečius džiuginantis gėlių salonas su patyrusiais floristais.
ŠVIEŽUMO GARANTIJA
Pasirūpiname jog mūsų pristatomos puokštės būtų sudaromos tik iš pačių šviežiausių gėlių.
ITIN MALONUS ĮTEIKIMAS
Puokštes Jūsų svarbiems žmonėms pristatome su plačiomis šypsenomis ir nuoširdžiais, šiltais, tikrais sveikinimais.
TIKRŲ FLORISTŲ DARBAS
Puokščių kompozicijas kuria tikri floristai, mylintys savo darbą ir sukuriantys originalias puokštes.

Į kokius miestus bei miestelius vežame gėles?

PUOKŠČIŲ PRISTATYMO Į NAMUS, OFISĄ AR KITĄ DARBO VIETĄ PASLAUGOS GEOGRAFIJA

,,Florikos” gėlių salonas yra įsikūręs Klaipėdoje, tad puokštes pristatome būtent šiame mieste ir aplinkiniuose miesteliuose.
Mūsų veiklos geografija apima gėlių bei puokščių pristatymą į namus ar darbo vietas šiuose miestuose:

Kaip rūpintis gautomis gėlėmis, kad jos gyventų ilgiau?

Patarimai gavusiems gėlių puokštę, kaip išlaikyti džiaugsmą ilgiau:

1. Gavus puokštę dovanų pirmiausia reikėtų surasti jai tinkamą vazą. Didelei puokštei prireiks platesnės ir didesnės vazos, kad kotai nebūtų suspausti ir patogiai galėtų gerti vandenį.
2. Kai turime tinkamą vazą, prieš merkiant būtina atšviežinti gėlių kotelius. Pakirpti reiktų įstrižai, 45 laipsnių kampu, gėlėms bus lengviau absorbuoti vandenį, tada ir ilgiau gyvens.
3. Jei puokštę jūs gavote rištą kompetetingo floristo, tai puokštės kotai iki surišimo turėtų būti švarūs – be lapelių, be šapelių, be spygliukų, jei taip nėra būtina viską nuimti, kad visas šitas gėris nepūtų vandenyje ir gėlės žydėtų ilgiau.
4. Gavus puokštę ir jau ją tinkamai pamerkus, raskite jai tinkamą vietą. Nestatykite gėlių, kur yra tiesioginiai saulės spinduliai, kur yra skersvėjai, nestatykite arti šildymo aparatų. Jau nuskintos gėlės mėgsta vėsesnį orą.
5. Svarbiausias akcentas – vandens keitimas ir tinkamas vazos išplovimas. Vandenį rekomenduotina keisti kas antrą dieną, bet jei gėlių puokštė ypač didelė, vandens keitimu gali tekti pasirūpinti ir kasdien. Vanduo neturėtų būti nei ledinis, nei karštas.

Mylime juos! Ką apie mūsų gėlių užsakymo paslaugą kalba klientai:

Kiekvieną puokštės pristatymą stengiamės padaryti ypatingą gavėjui ir perteikti šiltas emocijas, kurias neša puokštės užsakymas. Įteikimą stengiamės nulydėti plačia šypsena veide ir pasidžiaugiant kartu su gavėju, o savo porciją laimės gaunam vėliau skaitant Jūsų atsiliepimus apie mūsų darbą ir įvertintas pastangas!

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai į juos

Gėles pristatome Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone, įtraukiant Gargždus, Palangą, Kretingą, Priekulę, Neringą ir aplink esančias gyvenvietes.

Gėlės pristatomos kasdien nuo 8h iki 19.30h. Užsakymo formoje galite pasirinkti laiko intervalus: 8-11h, 11-14h, 14-17h, 17-19.30h. Jei pageidaujate, kad įteiktume konkrečiu laiku – nurodykite tai pastabose. Gėlės pristatomos kasdien, taip pat ir sekmadieniais. Nedarbo diena – Sausio 1.

Gėles galite užsakyti bet kuriuo paros metu svetainėje www.florika.lt. Telefonu 8 616 83188 užsakymai priimami 8:00-19:00h.
Svetainėje užsakymas formuojamas sekančiu būdu:
– pasirenkate produktą ir jo dydį (ar gėlių kiekį) ir įkeliate į krepšelį;
– pasirenkate atviruką ir sveikinimo tekstą (neprivaloma);
– pasirenkate dovanėlę prie gėlių (neprivaloma);
– perėjus prie užsakymo formos užpildote visus laukelius ir pasirenkate apmokėjimo būdą, apmokate;
– gaunate užsakymo patvirtinimą į savo nurodytą el. paštą.

Galite atsiskaityti tokiais būdais:
– banko kortelėmis (Visa, MasterCard)
– elektronine bankininkyste
– Paypal
– Paysera

Taip, pristatome, jei užsakymą suformuosite iki 16 val.
Taip, pristatome kaip įprasta, tik laikomės saugaus įteikimo instrukcijų – be tiesioginio kontakto ir su maksimaliom apsaugojimo priemonėm.
Pristatymo laikas priklauso nuo puokštės sudėtingumo, gavėjo adreso ir kurjerio užimtumo. Skubaus pristatymo laikas gali svyruoti nuo 30 minučių iki 3 valandų (jeigu tai ne šventinė diena). Tai įmanoma, nes mes puokštes komponuojame ir pristatome be tarpininkų.
Taip, gėlių pristatymas įmanomas ne tik į namus, bet ir į darbovietes, įstaigas, kavines, sodybas, iškilmes, ligonines (ne karantino metu). Užsakydami pasistenkite pateikti kuo daugiau informacijos apie gavėjo esamą vietą, būtinai nurodykite jo telefono numerį.

Jūsų nurodytu laiku ir adresu kurjeris nuvyksta pas gavėją ir įteikia gėles. Dažniausiai tai darome iš anksto nepranešę gavėjui, netikėtumas ir nuostaba dažniausiai sukelia teigiamas emocijas gėlių gavėjui. Jei pageidaujate, kad perspėtume gavėją prieš įteikiant – nurodykite tai pastabose formuojant užsakymą.

Jei nepavyksta rasti gavėjo jūsų nurodytu adresu, tuomet bandome susisiekti su gavėju telefonu ir sutariam dėl naujo gėlių pristatymo laiko ir(ar) vietos. Jei nepavyksta susisiekti su gavėju, tuomet skambiname užsakovui ir aptariame kitas alternatyvas.
Po gėlių pristatymo gausite pranešimą apie sėkmingą įteikimą užsakymo formoje nurodytu el. laišku arba SMS žinute.

Daugiau apie mūsų gėlių saloną Klaipėdoje

Jau daugiau negu du dešimtmečius darome Jūsų aplinką spalvingesnę

Gėlių salonas „Florika“, įsikūręs Klaipėdos senamiestyje, šalia senosios turgavietės, puošia kasdienybę gėlėmis jau daugiau nei 20 metų. Čia dirbantys floristai sukaupė nepamainomą patirtį – nuolat sekdami floristikos tendencijas, jie yra visada pasiruošę Jums padėti ir sukurti įvairiausio stiliaus bei progų puokštes, kompozicijas, teikti šviežias merkiamas bei vazonines gėles. Siūlome ir interjero apipavidalinimo gėlėmis paslaugas.

Taip pat „Florika“ teikia gėlių pristatymo į namus ar biurą paslaugą. Jei norite nustebinti savo artimuosius nuostabia puokšte gėlių ir patys to padaryti negalite – patikėkite šią užduotį mums. Užsakyti šią paslaugą galite būdami bet kurioje pasaulio dalyje – sumokėti už gėles bei jų pristatymą galėsite naudodamiesi tarptautine atsiskaitymo sistema „PayPal“, viskuo kitu pasirūpinsime.

Gėles galite užsakyti galite salone adresu Turgaus a. 4; šioje internetinėje parduotuvėje arba tiesiog paskambinus telefonu – 861683188.

Kadangi gėles parsivežame tiesiai iš tiekėjų, galime garantuoti aukščiausią kokybę ir patraukliausią kainą. O mūsų florisčių patirties dėka – gražiausias puokštes bei kompozicijas visoms Jūsų progoms bei situacijoms.

NUSTEBINKITE SAVO MYLIMUOSIUS!

IŠSIRINKITE JUMS PATINKANČIĄ PUOKŠTĘ IŠ MŪSŲ PLATAUS ASORTIMENTO, O MES PRISTATYSIME GĖLES Į NAMUS AR BIURĄ